България – Италия

Вид автобус :
Passenger Capacity : 50
Качване
  • Благоевград (7:25)
  • Дупница (8:00)
  • София (10:00)
  • Любляна (21:00)
  • Триест (23:30)
  • Падуа (3:00)
  • Верона (5:00)
  • Тренто (6:00)
  • Милано (7:00)
  • Болцано (8:00)
  • Бресаноне (9:00)
Слизане
  • Дупница (8:00)
  • София (10:00)
  • Любляна (21:00)
  • Триест (23:30)
  • Падуа (3:00)
  • Верона (5:00)
  • Тренто (6:00)
  • Милано (7:00)
  • Болцано (8:00)
  • Бресаноне (9:00)
  • Геноа (9:00)

КУПИ БИЛЕТ

  • Благоевград
  • Дупница
  • София
  • Любляна
  • Триест
  • Падуа
  • Верона
  • Тренто
  • Милано
  • Болцано
  • Бресаноне
  • Благоевград
  • Дупница
  • София
  • Любляна
  • Триест
  • Падуа
  • Верона
  • Тренто
  • Милано
  • Болцано
  • Бресаноне